Насправді ніякого кoвiдy не існує,навіщо ви вaкцинyвaлиcя,все це змова фарм компаній і світових ЗМІ

Цю інфорамцію надав екснардем Борислав береза

Ми з Наталія Береза ​​поверталися в таллінському таксі з подорожі в готель. За кермом був балакливий водій, який з лагідним балтійським акцентом запитав, як нас пустили в Естонію без вaкцuнацiї. Я відповів, що нас тому і пустили, що ми вaкцuнoвaні. Тоді він спокійним голосом запитав, навіщо ми вaкцuнyвалuся, адже в реальності ніякого к0віду а не існує, а це все змова фармакологічних компаній і світових ЗМІ. Чому Ви вважаєте, що к0вiдa не існує ?, – запитав я його

  • По-перше, у мене немає жодного знайомого, який би хворів к0від0м. По-друге, я особисто не знаю жодної сім’ї, в якій би поmерли від к0віду. І по-третє, я в інтернеті бачив програму, в якій розповіли всю правду, – закінчив він свій спіч.
  • По-перше, я впевнений, що у вас немає жодного знайомого космонавта. Але це ж не говорить про те, що космонавтів не існує. По-друге, я впевнений, що ви особисто не знайомі ні з одним президентом держави. Але це не заважає тому, що в Естонії є президент. А по-третє, я бачив в інтернеті програму, в якій говорили, що всі водії таксі не дуже розумні збоченці. Чи вважаєте, що мені варто повірити цій інформації?
  • Так, це аргументи, – задумливо сказав естонський таксист, – але Ви особисто знаєте кого-то, хто помер від к0вiду?
  • Я ховав своїх родичів і друзів, – відповів я. І продовження у цієї розмови більше не було.

Вибір цього естонця вакцuнуватuся чи ні. Але він може просто не встигнути зробити вибір. Може заразити інших і стати причиною сmерті, своїй або чужій. В Україні ситуація схожа. Сьогодні, 19 жовтня, в Україні 538 осіб поmерло від C0VlD-l9. І буде зростання смертей. Згідно зі статистикою, більше 97% з них не були вакцuновaні.

У живих є ще шанс зменшити можливість важкого перебігу хвороби або зменшити ймовірність летального результату від к0віда. Вибір завжди за людиною. Але меpтві цього вибору не мають. Робіть вибір, поки можете і виконуйте всі заходи сангігієни і безпеки. Дайте собі шанс.

А як вважаєте ви? Поділіться своїми здогадками та думками в коментарях до посту. Для нас це дуже важливо. Дякуємо.

Джерело:infobomb24.info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.