Прямо в Москві! Пороաенка викрили – таємна змова: Тимоաенко і не снил0сь. Тисячі людей – переворот!

Кремль через свою агентуру почав більш посилену «інформаційну розкачку» по «газовому кейсу». Якщо раніше «розгойдування» йшло по лінії можливого дефіциту газу цієї зими, то тепер – «качають», що після опалювального періоду в 2022 році комунальні тарифи зростуть на кілька десятків відсотків. Про це повідомляє телеграм канал, який займається протидією російській пропаганді ” Центр пропаганди”. Передаємо повідомлення в оригіналі.

Тут Кремль переслідує кілька цілей: дестабілізувати соціально-політичну ситуацію і підштовхнути Україну до прямих закупівель газу з РФ.

Росіянам грає на руку відразу кілька факторів. Політики з «патріотичного табору» (ймовірно мова йде про Порошенко та Тимошенко) прагнуть за всяку ціну «торпедувати» влада, а разом з нею – і державу Україна. Журналісти не особливо прагнуть розібратися в ситуації, але тут – навіть не їх вина. Поки «патріотичні політики» нарощують «градус істерії», технологи ОП «не” дотягують “окремі важливі кейси, і в цьому “багатоголоссі” буває дуже складно знайти” золоту середину “.

Як приклад – ось ця ситуація, коли обласні ради в окремих регіонах почали оголошувати «надзвичайну ситуацію» в питанні поставок газу.

Це ж «технічна» процедура, необхідна для того, щоб НАК «Нафтогаз України» міг за спрощеною процедурою почати поставки газу для об’єктів соціальної інфраструктури. Але ж цей момент з оголошенням «надзвичайної ситуації» можна було пояснити публіці тоді ж, коли місцева влада і НАК «Нафтогаз України» підписували Меморандум про забезпечення поставок «блакитного палива». Чому це не зроблено? Питання.

Так само, як зараз опоненти «сурмлять» про те, що газу в ГТМ нібито недостатньо, так і представники влади настільки ж активно повинні доносити, що газу в сховищах – більш ніж достатньо на зиму. А закупівля «блакитного палива» – не відбувається з запасом на кілька років наперед, такі закупівлі завжди мають сезонний характер.

Звичайно, зараз «опозиція» повела дуже брудну гру. Вони посилено акцентують на тому, що команда влади на чолі з президентом Зеленським – «нібито непрофесіонали», раз енергетична криза в нашій країні стала можливою. Їм окремо допомагають російські чиновники і ресурси.

І при цьому – замовчують, що той же Порошенко або Коболєв нічого не зробили для вирішення хронічних проблем в нашій енергетиці, і нічого не зробили для нарощування видобутку газу в Україні.

РФ зараз навіть своєму «традиційному союзнику» Сербії «викручує руки», погоджується давати газ за ціною не менше $ 790 за тисячу кубометрів. Енергетичну кризу в Європі посилив лояльний Кремлю Алжир, який раптово відмовився продавати свій газ в Європі.

Замовчуючи всі ці факти у своїй внутрішній порядку, «опозиція» надходить вкрай брудно.

Але це – все не привід «опускати руки» для технологів ОП.

Варто також зазначити, що телеграм канал “Таємниці депутата” вказує на те, що Тимошенко не готова модерувати тарифну тему, а без неї у Порошенка з цим все погано. Навіть підключення до теми Коболєва не допомагає.

Окремо намагається Яценюк. Але фундаменту для розкачки ніякого немає, тарифи не ростуть, а їм би так хотілося. Замість цього Порошенко вмовляє Кличка влаштувати вуличні протести, коли його будуть знімати з КМДА. Але в Офісі прекрасно знають, що кияни не будуть захищати Кличко. Більшість жителів Києва не ходили на вибори і не вибирали його.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.