Анастасія Приходько взяла за причинне місце учасника «Співають всі»: «Вас там болить?»

Українська співачка Анастасія Приходько, яка сидить у суддівському кріслі на шоу «Співають всі» на каналі «Україна», прославилася, як досить різка та відверта суддя. Багато учасників проекту вкривались мурашками від одного погляду артистки, а чого варті деякі її вислови!

На сторінці проєкту в соцмережі Інстаграм опублікували нарізку з найскандальнішими цитатами Анастасії Приходько на «Співають всі».

 

«Найскандальніші цитати Анастасії Приходько ?» Який вислів запам’ятався вам найбільше? Пишіть у коментарях ? #співають_всі_україна #каналукраїна #alltogethernow», — йдеться у повідомленні.Співають всі

 

 

Анастасія Приходько, instagram.com/spivayut_vsi

Анастасія Приходько, instagram.com/spivayut_vsi

 

Анастасія Приходько не боялася мати іншу думку, ніж більшість судей і впевнено аргументувала своє бачення. Водночас вона сміливо могла заявити своїм колегам, що їхня думка її абсолютно не цікавить, а декому й що «вони зовсім не тямлять у вокалі».

Популярні новини зараз

Володимир Путін «привітав» українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: «Батько наш Бандера»

На Покрову під храмом побилися прихильники УПЦ та ПЦУ: хто і чому почав сутичку

Суддя «Танці з зірками» Максим Чмерковський покинув кохану після року стосунків

У житті Скорпіонів, Водоліїв і Левів можуть бути зараз різкі несподівані зміни, — Альбіна Пономаренко

Показати ще

«Ви не дотягнули, знаєте чому? Ви постійно трималися за своє причинне місце, нібито воно у вас болить», — сказала співачка одному з учасників, викликавши у того зніяковіння.

«Нема претензій до вас, просто ви мені не подобаєтеся», «Просто коли ви вийшли і сказали, що ви тіктокер і блогер, ви тим хизувалися, чим засмутили мене, тому що я не вважаю це професією», «Мене тут всі вважають змією, насправді це не так», «Така тенденція пішла — неповага до сцени. І ця неповага в цих голих грудях, червоних шкарпетках. Ви нам показали себе» — нагадали глядачам й інші гострі висловлювання Анастасії Приходько.

 

 

Нагадаємо, Слава Дьомін зізнався, як отримав козирне місце поряд з Наталею Могилевською на «Співають всі»: «Може бути весілля». Радіоведучий Слава Дьомін, який сидить у суддівському кріслі на шоу «Співають всі» несподівано розкрив секрет свого козирного місця біля Наталі Могилевської

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.